Palun uuenda oma veebilehitsejat
Picture Happy koduleht ei toeta vananenud veebilehitsejaid
Sinu veebilehitseja on vananenud ja ei toeta uusimaid veebitehnoloogijad, mis võimaldaks Sulle pakkuda kiiret ja mugavat kodulehe kasutamiskogemust . Juhul kui jätkad vana veebilehitseja kasutamist võib antud kodulehe kasutamine olla häiritud või koduleht lakata töötamast.
Palun vali alljärgnevast nimekirjast veebitehnoloogiatele vastav veebilehitseja.

Infokeskus

Klienditeenindus 67132209 info@picturehappy.ee

Kvaliteet

Peame oluliseks kvaliteetseid tooteid. Kasutusel olevad trükimasinad, tootmistehnoloogiad, toormaterjalid ning sujuvad tootmisprotsessid aitavad tagada hea kvaliteediga, samas mõistlike hindadega tooted.

Selleks, et meie tooted vastaksid kõrgetele kvaliteedinõuetele, hoolitseb Picture Happy pidevalt järgneva eest::

  • tootmisseadmete regulaarne hooldus ja uuenduste rakendamine;
  • trükiseadmete värvi ja teiste parameetrite kalibreerimine mitmeid kordi päevas;
  • töötajate koolitused;
  • kontroll tootmisprotsesside üle ning pidev uuendustega kaasas käimine;
  • oleme huvitatud uutest tehnoloogiatest, tootmislahendustest, valdkonna arengusuundadest;
  • uute tootmisseadmete ja tehnoloogiate rakendamine ning olemasolevate seadmete uuendamine.
Kogu ülalmainitu eesmärgiks on rõõmsad ja rahulolevad kliendid.
Trükitoodete kvaliteet

FUJIFILM FRONTIER fotolaborid

Picture Happy piltide valmistamiseks kasutatakse valdkonna juhtivat digitaalset fotolaborit FUJIFILM FRONTIER, mis on tuntud oma väga hea fotode trükikvaliteedi poolest.

Originaalne FUJIFILM fotopaber

Picture Happy pildid valmistatakse vaid originaalsele FUJIFILM fotopaberile Fujicolor Crystal Archive Paper, saavutades fotode väga hea trükikvaliteedi Fujifilm Frontier fotolaboreid kasutades.

FUJI

Mitmeid kordi päevas Figure: trükiseadmete värvi ja teiste parameetrite kalibreerimise protsess, tagab nõuetekohased, standardile vastavad värvid .

Fujifilm Image Intelligence - pilditöötlus

Image Intelligence on Fujifilmi poolt välja töötatud automaatne pildi töötluse ja paranduse algoritm, mis parandab üldist pildi kvaliteeti, näiteks pildi teravust,ekspositsiooni taset, kontrasti, värvi küllastust.

fotoraamatu, kalendri, kinkekaardi kvaliteedi kohta

Picture Happy kasutabHP INDIGO

Trükime mitmesuguseid erinevaid fotoraamatuid, kalendreid, õnnitluskaarte Hewlett Packard Indigo Press 5500 offset trükimasinaga, mis on individuaalsete fototoodete tootmisvaldkonna juhtiv toode ning maailmas tuntud oma väga kõrge trükikvaliteedi poolest.

HP Indigo Press digitaalse trüki kõrget kvaliteeti kinnitab saadud 1. koht kvaliteedi võrdlemise võistlustel 2008. ning 2010. aastal, mille korraldasid PMA (The Worldwide Community of Imaging Associations) ning DIMA (Digital Imaging Marketing Association).

Indigo Indigo

Värvi kalibreerimist teostatakse mitmeid kordi päevas

Selleks, et kindlustada õiged värvitoonid ning , et erinevatel aegadel trükitud samad tooted teineteisest ei erineks, teeme trükimasina värvide kalibreerimist mitu korda päevas. Värvide kalibreerimine toimub masina sisse ehitatud sisemise värvi kalibraatori abil ning samuti just selle jaoks soetatud ja paigaldatud välise kalibraatori tarkvara abil.

Indigo

Pildil (vasakul pool): süsteemi skaneeritakse tööülesannete leht, et märkida ära konkreetse toote valmimine; paberi ning teiste toormaterjalide ladu; kalendrite valmistamiseks kasutatav spiraalköitmise masina juures asuv metallspiraali rull.

Fotolõuendite ja suureformaadiliste piltide kvaliteedi kohta

Picture Happy kasutabHP DESIGNJET

Kõigi suureformaadiliste toodete (fotolõuendid, suuremõõtmelised pildid ja plakatid) trükkimiseks kasutab Picture Happy Hewlett Packarad suureformaadilist trükimasinat Designjet Z6200 ja Z3100, mis on maailmas tuntud oma hea trükikvaliteedi, pikalt säilivate värvide ja kvaliteetsete kujutiste poolest.

2011. aastal pälvis HP Designjet Z6200 Kuuendal Iga-aastasel Suureformaadiliste Toodete seas Parima Toote Auhinna (The Sixth Annual Wide-Format Imaging Top Products Awards) oma kategoorias, mis kinnitab seadme tulemusrikast tööd.

HP DESIGNJET