Trükikeenused
ärikliendile

Saada hinnapakkumise taotlus:
Allahindlused suurematele tellimuskogustele
Veebitoodete täielik kohandamine
Kaasaegse trükitehnoloogia eelised

Bännerite valmistamine ning trükk

Vaatamata sellele, et tänapäeval on reklaamimiseks kõikvõimalikke variante, on välireklaam endiselt üks efektiivsemaid lahendusi. See ei mõju agressiivselt, kuid on märgatav ning ei nõua suuri kulutusi. Välireklaamidest kõige levinum on reklaambänner, mis köidab tähelepanu ning edastab päevakajalist infot. Tänu kõikvõimalikele paigaldamisvõimalustele, saab bänneri panna näiteks seinte, aedade või väravate külge. Kvaliteetne reklaambänner peab võrdlemisi kaua vastu.

Bännerid toimivad hästi, kuna neid on lihtne märgata ja neist saab lihtsalt aru. Soovitava tulemuse saavutamiseks peab looma siiski läbimõeldud kujunduse – köitvad graafilised elemendid ja pildid ning mõistetav tekst. Arvesse tuleb võtta sedagi, kus bännerit kasutama hakatakse. Näiteks lagedas kohas peaks bänner olema tuultele vastupidavast materjalist.

Eri tüüpi bännerid

Meie valikus on erinevad bänneritüübid. Populaarseimad on tehtud PVC-materjalist. Need on vastupidavad ning neid saab vajadusel lihtsalt omavahel ühendada. Reklaambännerid võib jagada kahte liiki – lamineeritud ning valatud. Lamineeritud bänner on odavam, kuid ei ole nii vastupidav. Valatud bänner on vastupidavam, kuid maksab rohkem. Samuti on müügil eri sorti bännerid – näiteks mitmest eraldi bännerist kokku köidetud pikk lint suurte alade katmiseks, kahepoolsed bännerid ning erinevad lahendused valgusreklaamide jaoks.

Sobiva tulemuse saamiseks tuleb mõelda nii sõnumi edastamise viisile kui ka ümbritsevale keskkonnale. Soovituste saamiseks pidage nõu meie ekspertidega. Bänneritesse paigaldame rõngad, et neid oleks lihtsam üles seada.

Kvaliteetsete bännerite trükk

PictureHappy's pakume head kvaliteeti, sõbralikku hinda, kiiret teenust ning individuaalset lähenemist. Parima tulemuse saamiseks aitame meeleldi. Otsime alati innovatiivseid lahendusi, et klientide soovid ja ideed kõige paremal moel ellu viia.

Valmistame reklaambännereid erinevates mõõtmetes. Lisaks tavapärasele reklaamile, kasutatakse meie bännereid ka erinevatel spordisündmustel ning festivalidel. Bänneri loomise kulud sõltuvad erinevatest asjaoludest – näiteks materjalist ja mõõtmetest. Võta meiega ühendust ning kirjelda oma ideed!

Meie juures valid kvaliteedi – kasutame oma töös kõige uuemat tehnoloogiat ja materjale, mistõttu kestavad meie reklaambännerid kaua. Võta ühendust ning sinu soov saab teoks!