Trükikeenused
ärikliendile

Saada hinnapakkumise taotlus:
Allahindlused suurematele tellimuskogustele
Veebitoodete täielik kohandamine
Kaasaegse trükitehnoloogia eelised

Tassidele trükkimine

Vahel on sobiva kingituse leidmine justkui võimatu ülesanne, eriti siis, kui soovid leida midagi, mis on ühtaegu kasulik ja ilus. Üks võimalus, mis tavaliselt pähe tuleb, on kruus, kuigi tavaliselt jäetakse see mõte kõrvale kui liiga ebahuvitav.

Kuid enne teiste võimaluste kaalumist, võid hetkeks veel mõelda. Mis siis, kui kruusi saaks teha unikaalseks, nii et ta tõesti kingisaajat rõõmustaks? Kui kingitusest saaks teha kingisaaja lemmiktassi? See on täitsa võimalik ning siinkohal tuleb appi tassidele trükkimine.

Piltidega tassid ei ole tänapäeval midagi haruldast – neid leiab iga majapidamispoe riiulitelt. Selliseid tassid loovad lisaks praktilise vajaduse täitmiseks ka positiivseid emotsioone. Kui poeriiulilt midagi sobivat ei leia ning soovid üllatada millegi sellisega, mida mujalt ei leia, võid oma kavatsuse ellu viia meie abiga.

Vali tass

Soovid midagi tavalise kujuga tassist erinevat? Pole muret! Meie valikust leiad tasse, millel on kaasas lusikas, millel on omapärane sang, take-away tassi ja klaasi külmade jookide nautimiseks. Kui soovid tassi kinkida mõnele paarile, vali üks komplektidest ning loo neile sarnane stiil.

Tassi saab valida ka võttes arvesse värvi, mõõtmeid või teisi aspekte.

Vali disain ning vii oma idee ellu

Järgnevalt pead otsustama, mida tassil näha soovid. Leia meie pakutavatest kujundustest innustust või loo kogu kujundus ise. Tassile võib trükkida ükskõik millise teksti või pildi ning tulemuseks on midagi täiesti originaalset.

Oma disainiga kruus on suurepärane kingitus nii teistele kui iseendale. Kui soovid hommikul saada kahekordset äratust, trüki kohvitassile motiveeriv tekst, mis aitab päevaga positiivne algus teha.

Samuti kasutatakse piltide või kirjadega tasse esinduslikel eesmärkidel – ettevõtted kingivad oma logoga tassi klientidele või koostööpartneritele, samuti on piltidega tassid head suveniirid. Samuti tehakse selliseid kruuse mälestusena mõnelt ühiselt sündmuselt.

Olgu eesmärk, milline tahes, meie juurest saad tassid endale sobivas koguses – alustades ühest ainsast.

Kõrge kvaliteet ja hea tulemus

Meile on oluline klientide rahulolu, mistõttu:

  • Peame kinni tähtaegadest;
  • Pakume erinevaid kujundusi, et igaüks võiks valida, milline neile kõige rohkem meeldib;
  • Pakume suurt valikut kruuse igale maitsele;
  • Kasutame parimat trükitehnoloogiat.

Kruusidele trükkimiseks kasutame kõrgekvaliteedilist värvi ning parimat tehnoloogiat. Siiski, et kruus võimalikult kaua omanikku rõõmustaks, peab järgima kasutamise ja pesemise soovitusi.

Oma kujundusega tass muudab joogi nautimise toredamaks, kuna meelde tulevad ilusaimad hetked ning paranevad atmosfäär ja tuju kodus või töökohas.

Vali ilusad ning kvaliteetsed kruusid kui originaalne kingitus sugulastele, sõpradele, kolleegidele või iseendale.