Trükikeenused
ärikliendile

Saada hinnapakkumise taotlus:
Allahindlused suurematele tellimuskogustele
Veebitoodete täielik kohandamine
Kaasaegse trükitehnoloogia eelised

Riietele trükkimine

Riietus ei täida tänapäeval ainult praktilisi vajadusi – igal riideesemel võib olla ka oma lugu. Sel puhul tuleb appi särkidele või muudele riideesemetele trükkimine, sest tänapäeval on pea igale kangale võimalik trükkida kõiksuguseid pilte või teksti.

Riietele trükitakse kõige rohkem esinduslikul eesmärgil – ettevõtted valmistavad suveniire ning loovad vormirõivaid. Samuti kasutavad seda võimalust eraisikud – kui soovitakse millelegi aktuaalsele tähelepanu tõmmata, oma arvamust avaldada või lihtsalt ümbritsevast eristuda. Särgile trükitakse palju ka kingituseks, sest nii saab lihtsa vaevaga midagi erilist luua.

Samuti on riietele pildi või teksti trükkimine päevakorral siis, kui valmistutakse mõneks ürituseks, näiteks festivaliks või spordimängudeks ning meeskonnal on vajalik sarnast riietust. Sel juhul on sobiv valik oma kujundus trükkida spordisärgile.

Vii oma idee ellu!

Meie riidetrükk on mõeldud kõiksugu kangastele trükkimiseks. Valikus on:

  • T-särk – kliendi valitud tekst ja/või pilt on võimalik trükkida erinevate meeste, naiste või laste särkidele;
  • Kampsun – jahedamatel aastaaegadel on soojemad rõivad vägagi päevakohased. Neidki saab isikupärase lisandiga eriliseks muuta. Trüki kampsunile näiteks oma armsama tsitaat ja paistad kohe silma. See võib olla ka hea vestluse alustaja.
  • Müts – tänapäeval võib midagi trükkida kõigele, samuti mütsidele. Maitseka pildi või tekstiga müts täiendab kindlasti isiklikku stiili;
  • Teised riideesemed – trükivõimalused on laiemad, kui vaid särgid, pusad ja mütsid. Printida saab ka teist tüüpi esemetele nagu näiteks padjapüürid ja põlled.

Oma töös kasutame häid materjale ning kvaliteetset trükki, seega võivad kliendid alati arvestada hea tulemusega. Kuna klientide rahulolu on meile tähtis, siis hoolitseme ka tellimuse kiire täitmise eest.

Mida arvesse võtta?

Meie kasutatav tehnoloogia tagab väga hea tulemuse nii mustvalgetel kui ka erksate värvide ja peente detailidega piltidel. Kõige paremini katab trükivärv vähese elastaanilisandiga puuvillase riide, lükra ning valge polüsteri, aga hea tulemus on ka siidile, paksu kangaga puuvillale või teksadele trükkides.

Üldiselt ei näe kujundus riidel välja täpselt samasugune kui paberil. Igal kangatüübil on oma struktuur ja teised omadused, mis ka lõpptulemust mõjutavad. Kui riiet hoitakse vastavalt näpunäidetele (seda pestakse ettenähtud kuumusel ning enne pesumasinasse panemist keeratakse pahupidi), on pealetrükk vastupidav. Muidugi sõltub see erinevatest faktoritest – näiteks valgele riidele tehtud trükk võib kuluda kiiremini.

Kui palju see maksab?

Kulu sõltub paljudest erinevatest asjaoludest, näiteks kujundusest, mõõtmetest, riidetüübist, mudelist, värvidest ja ka eksemplaride hulgast. Täpsema hinna, mis kujuneb näiteks T-särgile printimisel, saate teada enne tellimuse esitamist või meiega ühendust võttes.

Oma kujundusega riideesemed on originaalne lahendus igaühele, kes soovib teistest erineda ja silma paista. Rõõmusta ennast ja teisi ilusa tulemusega, mida pakub meie kvalitatiivne kangatrükk!