Trükikeenused
ärikliendile

Saada hinnapakkumise taotlus:
Allahindlused suurematele tellimuskogustele
Veebitoodete täielik kohandamine
Kaasaegse trükitehnoloogia eelised

Visiitkaartide trükkimine

Visiitkaardid on iga tänapäeval ärikeskkonnas töötava inimese vajadus – see on üks mugavamaid mooduseid, kuidas leida uusi kliente ja äripartnereid ning laiendada kontaktide võrgustikku. Eriti olulised on visiitkaardid konverentsidel, näitustel või ükskõik millistel avalikel üritustel, kuna nende jagamine annab märku teie soovist koostööd jätkata või seda alustada.

Visiitkaarte trükitakse peamiselt ärilistel eesmärkidel, kuid neid soovivad ka eraisikud, kes midagi teevad või on uue töö otsinguil.

Visiitkaartide tüübid

Sõltuvalt visiitkaardil märgitud informatsoonist, võib need jagada kahte peamisesse rühma – isiklikud või ettevõttega seotud. Kui isiklikku kaarti kasutatakse mitteametlikuks suhtluseks, siis teist kasutatakse ärilistel eesmärkidel ning nendele on trükitud ka info ettevõtte ja selle tegevusvaldkonna kohta.

Igal juhul peab kaardil peegelduma omaniku kohta käiv kõige olulisem informatsioon:

 • Tegevusvaldkond, teenuste või kaupade kirjeldus;
 • Nimi, amet ja ettevõtte nimetus;
 • Kontaktinformatsioon;
 • Ettevõtte kodulehe aadress;
 • Ettevõtte logo

Samuti võib visiitkaardil sõltuvalt vajadustest olla ka muud informatsiooni.

Visiitkaartide trükkimine on trükikodade jaoks üks kõige nõutuvamaid tegevusi. Klientide mugavuse huvides, pakume seda nüüd meiegi.

Visiitkaarte valmistatakse vastavalt klientide vajadustele – arvestatakse ettevõtte stiili ning teiste soovitud disainielementidega. Ideesid saab ellu viia erinevates tehnikatest, kasutades erisugu materjale, näiteks läikega või matti paberit või teisi lahendusi. Samuti pakume erinevat tüüpi trükki. Esmalt tuleb selgeks teha kliendi soovid ja vajadused.

Visiitkaardi kujundus

Visiitkaardil on oluline roll ettevõtte või ettevõtja kuvandi loomisel. Seetõttu on oluline, et visiitkaardi kujundus oleks läbimõeldud – see peab jätma positiivse ning professionaalse mulje. Sama suur tähendus on ka trükikvaliteedil ja kujundusel – originaalse välimusega visiitkaart tõmbab kindlasti suuremat tähelepanu.

Pakume erinevaid kujundusi ning ideid, kuidas visiitkaart eriliseks muuta.

Visiitkaartide hind

Visiitkaartide hind sõltub erinevatest faktoritest, näiteks:

 • Soovitud trüki tüübist;
 • Kasutatud disainist;
 • Tellitud kogusest

Kui visiitkaardi loomise ja hindade kohta on küsimusi, võta meiega ühendust!

Praktiline kasu

Visiitkaartide internetist tellimisel on palju eeliseid:

 • Visiitkaarte võib trükkida just nii mitu tükki, kui tarvis. Vajadusel saab sama trükki hiljem korrata;
 • See säästab oluliselt aega – visiitkaartide tellimiseks pole tarvis kodust või kontorist väljuda;
 • Kiire töö – garanteerime õigeaegse tellimuse täitmise ning tähtaegadest kinnipidamise;
 • Alati hea kvaliteet – kasutame ainult häid materjale ning tehnoloogiat, mistõttu saame garanteerida ka suurepärase tulemuse;
 • Võimalus realiseerida ka kõige originaalsemaid ideid – looge visiitkaart just enda vajadustest lähtuv ning realiseerige kõige kirkamaid ja ebatavalisemaid ideid.

Pakume lisaks standardteenustele ka võimalust originaalsusega silma piasta. Tänu meie kasutuses olevale tehnoloogiale, võid visiitkaarte trükkida ka kõige huvitavama kujundusega paberile, luues kaardi saajal soovi lugeda ning alles hoida.

Nii ärimaailmas kui mujal, on oluline tähendus esmamuljel. Kvaliteetne visiitkaart aitab jätta positiivset muljet!