-25% fotolõuendid, kõikidele mõõtmetele. Kuni 21.10.2021

Mis on Fotolõuend...

Üldjuhul on lõuend kangas, millele kunstnikud oma töid maalivad. Enne maalimist pingutavad nad lõuendikanga puidust raamile, et see oleks ühtlane ja korralikult pingul ning seejärel asuvad nad sellele maalima.

Picture Happy abiga näevad Sinu pildid välja otsekui tõelised maalid – pildid Fotolõuendil.

Erinevad suurused

Fotolõuendeid saab tellida erinevate mõõtmetega. Standardpakkumise 16 varianti on meie laos kogu aeg olemas. Lisainformatsiooni jaoks vaata rubriiki ""Hinnad ja mõõtmed".

Kombinatsioonid

Samuti võib sisekujunduses fotolõuendeid kombineerida, näiteks ühe suure fotolõuendi asemel kolm väiksemat lõuendit, nende abil toas teistsuguse meeleolu luues.

Lisaks on võimalus jagada üks foto mitmeks väiksemaks fotolõuendiks, kui oled huvitatud sellisest võimalusest, võta meiega e-posti teel ühendust:info@picturehappy.ee

Picture Happy Fotolõuend - puidust raamile venitatud pilt lõuendi kangal.

Foto trükitakse väga kvaliteetse trükiseadme abil lõuendi kangale. Seejärel venitatakse kangas ja kinnitatakse spetsiaalselt valmistatud puidust raamile. Selle tulemusena näeb trükitud foto välja otsekui maal, ruumiline ja elav, hoovates meeldivaid tundeid.

Fotolõuend – stiilne sisustuselement

Fotolõuend on efektne viis anda sisekujundusele meeldivaid aktsente ja saavutada ruumis soovitud meeleolu. Millist mõju lõuend omab, sõltub selle mõõtmetest, lõuendite hulgast, pildivalikust ning asukohast ruumis.

Originaalne kingitus

Fotolõuend on huvitav ja ebatavaline, positiivseid üllatusi täis kingitus sõpradele, armsamaile, isegi kolleegidele või äripartneritele.

Pildid

Fotolõuendil võib kasutada vabalt valitud digifotosid. Võib lisada oma fotosid või soetada teiste fotograafide digifotosid erinevatest veebipõhistest pildipankadest. Veebikeskkonna fotopankade hinnad on erinevad, kuid taskukohaste võimalustena soovitame külastada: pexels.com, unsplash.com, pixabay.com.