Hello, !

E-posti kinnitus õnnestus

Soovime sulle mõnusat kodelehe kasutamist ning inspiratsiooni kaunite isetehtud fototoodete loomisel.
Edasi

Hello, !

Uudistest loobumine

Uudiskirjast loobumine õnnestus.
Soovime sulle mõnusat kodelehe kasutamist ning inspiratsiooni kaunite isetehtud fototoodete loomisel.
Edasi
Kallid kliendid! Soovime teada anda, et me ei tööta 30. aprillil, 1. ja 4. mail Läti riigipühade tõttu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.
Palun uuenda oma veebilehitsejat
Picture Happy koduleht ei toeta vananenud veebilehitsejaid
Sinu veebilehitseja on vananenud ja ei toeta uusimaid veebitehnoloogijad, mis võimaldaks Sulle pakkuda kiiret ja mugavat kodulehe kasutamiskogemust . Juhul kui jätkad vana veebilehitseja kasutamist võib antud kodulehe kasutamine olla häiritud või koduleht lakata töötamast.
Palun vali alljärgnevast nimekirjast veebitehnoloogiatele vastav veebilehitseja.

Lõuendi kangas

Fotolõuendite tootmiseks kasutatakse spetsiaalset lõuendi kangast. See on loodud fotolõuendite trükkimiseks ja raamile pingutamise jaoks . Kangas on üsna tihe ning seetõttu väga vastupidav.

Trükkimine ja värvid

Lõuendile trükkimine toimub spetsiaalseid seadmeid kasutades, see kindlustab väga hea kvaliteediga põhi- ja pooltoonide värvid. Värvigamma on väga rikkalik ja tagab fotole kohase suurepärase trükitulemuse: värvide kirkuse, pooltoonide ja beežide toonide sujuvad üleminekud, samuti sügav mustad ja valged pooltoonid.

Canvas Canvas

Pingutamine

Printimise järel pööratakse see ümber ning pingutatakse vajaliku suurusega puust alusraamile. Selleks et fotolõuendit oleks võimalik kvaliteetselt raamile kinnitada, trükitase see igalt küljelt raamist 2,5 kuni 3 cm suuremana. Fotolõuend kinnitatakse raamile klambritega. Pingutamise ajal kinnitatakse fotolõuend raamile metallklambritega.

Alusraam

Puidust alusaam valmistatakse oksavabast puust. Spetsiaalne nurgakinnitus tagab raami vastupidavuse ning korrektsed nurgad. Raami paksus on 2 kuni 2,5 cm.

Seinakinnitus

Fotolõuendit võib seinale kinnitada 3 viisil:

1) väiksemad raamid - ühe naelaga seinale. Fotolõuend kinnitatakse seinale nii, et nael on raami seinapoolse ülemise osa keskpaigas.

2) suurematele raamidele - kahe naelaga seinale. Fotolõuendi raam asetatakse mõlemale naelale (pane tähele, et naelad asuksid ühekõrgusel).

3) väiksematele ja keskmiste raamidele - raami taha kinnitatakse nöör, seina lüüakse nael, lõuend riputatakse nööri abil.

Need on vaid mõned võimalused. Võid vabalt oma äranägemise järele oma fotolõuendi paigaldada.