Palun uuenda oma veebilehitsejat
Picture Happy koduleht ei toeta vananenud veebilehitsejaid
Sinu veebilehitseja on vananenud ja ei toeta uusimaid veebitehnoloogijad, mis võimaldaks Sulle pakkuda kiiret ja mugavat kodulehe kasutamiskogemust . Juhul kui jätkad vana veebilehitseja kasutamist võib antud kodulehe kasutamine olla häiritud või koduleht lakata töötamast.
Palun vali alljärgnevast nimekirjast veebitehnoloogiatele vastav veebilehitseja.
-20% fotolõuendid, kõikidele mõõtmetele. Kuni 30.11.2020

Lõuendi kangas

Fotolõuendite tootmiseks kasutatakse spetsiaalset lõuendi kangast. See on loodud fotolõuendite trükkimiseks ja raamile pingutamise jaoks . Kangas on üsna tihe ning seetõttu väga vastupidav.

Trükkimine ja värvid

Lõuendile trükkimine toimub spetsiaalsete seadmete abil, see kindlustab väga hea kvaliteediga põhi- ja pooltoonide värvid. Värvigamma on rikkalik ja tagab fotodele kohase suurepärase trükitulemuse: värvide kirkuse, pooltoonide sujuvad üleminekud, samuti sügavmustad ja valged pooltoonid.

Canvas Canvas

Pingutamine

Printimise järel pööratakse see ümber ning pingutatakse vajaliku suurusega puust alusraamile. Selleks et fotolõuendit oleks võimalik kvaliteetselt raamile kinnitada, trükitase see igalt küljelt raamist 2,5 kuni 3 cm suuremana. Fotolõuend kinnitatakse raamile klambritega. Pingutamise ajal kinnitatakse fotolõuend raamile metallklambritega.

Alusraam

Fotolõuendil on spetsiaalne puidust alusaam, mis valmistatakse oksavabast puust ja spetsiaalsete nurgakinnitustega. See tagab raami stabiilsuse ja vastupidavuse. Suuremõõtmeliste fotolõuendite puhul kasutame sisemist lisaraamistikku. Raami sügavus on 2 kuni 2,5 cm.

Seinakinnitus

Fotolõuendit võib seinale kinnitada 3 viisil:

1) väiksemad raamid - ühe naelaga seinale. Fotolõuend kinnitatakse seinale nii, et nael on raami seinapoolse ülemise osa keskpaigas.

2) suurematele raamidele - kahe naelaga seinale. Fotolõuendi raam asetatakse mõlemale naelale (pane tähele, et naelad asuksid ühekõrgusel).

3) väiksematele ja keskmiste raamidele - raami taha kinnitatakse nöör, seina lüüakse nael, lõuend riputatakse nööri abil.

Need on vaid mõned võimalused. Võid vabalt oma äranägemise järele oma fotolõuendi paigaldada.