Palun uuenda oma veebilehitsejat
Picture Happy koduleht ei toeta vananenud veebilehitsejaid
Sinu veebilehitseja on vananenud ja ei toeta uusimaid veebitehnoloogijad, mis võimaldaks Sulle pakkuda kiiret ja mugavat kodulehe kasutamiskogemust . Juhul kui jätkad vana veebilehitseja kasutamist võib antud kodulehe kasutamine olla häiritud või koduleht lakata töötamast.
Palun vali alljärgnevast nimekirjast veebitehnoloogiatele vastav veebilehitseja.

Infokeskus

Klienditeenindus 555 30 524 info@picturehappy.ee

Tellimuste esitamise tähtajad pühade ajal

Tellimuste täitmise ajad pühade ajal:
  • Tellimuste tavapärased täitmise tähtajad ei kehti enam tellimustele, mis on esitatud alates 09.12.2018
  • Praegu kehtib 3 tellimuste täitmise tähtaega: kuni jõuludeni (21.12., 22.12.) ja kuni uue aastani (28.12.).
  • Tellimused võivad ka varem valmis saada, see sõltub tellimuste kogu hulgast. Tootmisjärjekord põhineb printsiibil: esimesed tootmisesse saadetud tellimused toodetakse esimestena.
  • Juhul kui antud teenus on saadaval, soovid oma tellimust varem kätte saada või 100% kindel olla, et tellimus konkreetseks kuupäevaks valmis saaks, siis kasuta Kiirtellimuse võimalust.

Pangaülekandega tasumine.
Oluline informatsioon tellimuste eest pangaülekandega tasujatele:
  • Tellimust hakatakse tootma vaid pärast arve summa laekumist meie pangakontole ning selle registreerimist meie süsteemis (pangaülekandega tasutud tellimusi käsitletakse mitu korda tööpäeva jooksul)
  • Segaduste ära hoidmiseks palume pangaülekandega makstes lisada tellimuse/arve number.

Kui soovid oma tellimuse kätte saada 21. detsembriks

Omniva kulleriga kohaletoimetamine Sinu tellimus peab olema edastatud ning arve summa meie pangakontole laekunud hiljemalt 18. detsembriks, kell 05:00.
Omniva postkontorisse kohaletoimetamine Sinu tellimus peab olema edastatud ning arve summa meie pangakontole laekunud hiljemalt 18. detsembriks, kell 05:00.


Kui soovid oma tellimuse kätte saada 22. detsembriks

Omniva pakiautomaadid Sinu tellimus peab olema edastatud ning arve summa meie pangakontole laekunud hiljemalt 18. detsembriks, kell 14:00.


Kui soovid oma tellimuse kätte saada 31. detsembriks

Omniva kulleriga kohaletoimetamine Sinu tellimus peab olema edastatud ning arve summa meie pangakontole laekunud hiljemalt 26. detsembriks, kell 22:00.
Omniva pakiautomaadid Sinu tellimus peab olema edastatud ning arve summa meie pangakontole laekunud hiljemalt 26. detsembriks, kell 22:00.
Omniva postkontorisse kohaletoimetamine Sinu tellimus peab olema edastatud ning arve summa meie pangakontole laekunud hiljemalt 26. detsembriks, kell 22:00.


Käesolevad eritingimused ei kehti tellimustele, mille kohaletoimetamise viis ei ühti ülal tabelites märgitud teabega.