Infokeskus

Klienditeenindus info@picturehappy.ee

Eripakkumised

 
FOTORAAMATUD


-25% CLASSIC, HETTI, BELLA, ROSSA, INST fotoraamatutelt. Sisesta sooduskood: PANCAKES


Eripakkumine kehtib kuni 06.10.2021 02:59.
Pakkumine kehtib BELLA, INST, CLASSIC, HETTI, ROSSA kaantega fotoraamatutele ning nende lisavõimalustele ja vaid www.picturehappy.ee koostatud toodetele. Allahindlus kehtib vaid juhul, kui Ostukorvis tellimust vormistades kasutatakse sooduskoodi.** Pakkumiste allahindlused ei summeeru püsikliendiprogrammi allahindlustega. Kohaletoimetamine ning tellimuste tasumise järel muudatuste tegemine on lisatasu eest. Pakkumise allahindlused ning hinnad ei kehti enne eripakkumise algust vormistatud tellimustele. Eripakkumise allahindluse summat ei väljastata sularahas, kinkekaardi või teiste toodete ja teenustena. Eripakkumist ei saa kasutada edasimüügi eesmärgil.
** Juhul kui sooduskoodi ei sisestatud, ei ole tellimuse tegemise järel allahindluse summat võimalik mingil moel hüvitada.

 
KOOSTA FOTORAAMAT>
 
PABERFOTOD

1 foto hind vaid 0.074 EUR (0.09 EUR) 900+ fotot, 10 x 15 cm.
1 foto hind vaid 0.082 EUR (0.09 EUR) 500-899 fotot, 10 x 15 cm.
1 foto hind vaid 0.087 EUR (0.10 EUR) 300-499 fotot, 10 x 15 cm.
1 foto hind vaid 0.091 EUR (0.12 EUR) 50-299 fotot, 10 x 15 cm.
1 foto hind vaid 0.14 EUR 1-49 fotot, 10 x 15 cm.
 
Sooduspakkumise hind kehtib kuni 06.10.2021 02:59.
Pakkumine kehtib tavamõõtmetes fotodele ning vaid www.picturehappy.ee tellitud toodetele. Pakkumiste allahindlused ei summeeru püsikliendiprogrammi allahindlustega. Kohaletoimetamine ning tellimuste tasumise järel muudatuste tegemine on lisatasu eest. Pakkumise allahindlused ning hinnad ei kehti enne eripakkumise algust vormistatud tellimustele. Eripakkumise allahindluse summat ei väljastata sularahas, kinkekaardina või teiste toodete ja teenuste eest tasumiseks. Eripakkumist ei saa kasutada edasimüügi eesmärgil.

TELLI PABERFOTOSID >
 
FOTOLÕUENDID
 
-25% kõikidele mõõtmetele.
 
Eripakkumine kehtib kuni 06.10.2021 02:59.
Pakkumine kehtib standardmõõtmetega fotolõuenditele ning vaid www.picturehappy.ee tellitud toodetele. Pakkumine ei sisalda tasulisi lisavõimalusi. Pakkumiste allahindlused ei summeeru püsikliendiprogrammi allahindlustega. Kohaletoimetamine ning tellimuste tasumise järel muudatuste tegemine on lisatasu eest. Pakkumise allahindlused ning hinnad ei kehti enne eripakkumise algust vormistatud tellimustele. Eripakkumise allahindluse summat ei väljastata sularahas, kinkekaardina või teiste toodete ja teenuste eest tasumiseks. Eripakkumist ei saa kasutada edasimüügi eesmärgil.

TELLI FOTOLÕUEND >
 
KINKEKARBID
 

-30% kinkekarpidele MEJA.
-30% kinkekarpidele MOCCO.
 

Eripakkumine kehtib kuni 06.10.2021 02:59.
Kohaletoimetamine ning tellimuste tasumise järel muudatuste tegemine on lisatasu eest. Pakkumise allahindlused ning hinnad ei kehti enne eripakkumise algust vormistatud tellimustele. Eripakkumise allahindluse summat ei väljastata sularahas, kinkekaardi või teiste toodete ja teenustena. Eripakkumist ei saa kasutada edasimüügi eesmärgil.
 
TELLI KINKEKARP >
 
PREMIUM PABERFOTOD
 
-25% igat mõõtu PREMIUM paberfotodele.
 
Eripakkumine kehtib kuni 06.10.2021 02:59.
Pakkumine kehtib kõigile tavamõõtmetes suureformaadilistele PREMIUM fotodele ning vaid www.picturehappy.ee tellitud toodetele. Pakkumine ei sisalda tasulisi lisavõimalusi. Pakkumine ei sisalda tasulisi lisavõimalusi. Pakkumiste allahindlused ei summeeru püsikliendiprogrammi allahindlustega. Kohaletoimetamine ning tellimuste tasumise järel muudatuste tegemine on lisatasu eest. Pakkumise allahindlused ning hinnad ei kehti enne eripakkumise algust vormistatud tellimustele. Eripakkumise allahindluse summat ei väljastata sularahas, kinkekaardi või teiste toodete ja teenustena. Eripakkumist ei saa kasutada edasimüügi eesmärgil.

TELLI PREMIUM PABERFOTOSID >
 
KALENDRID
 
-30% kõikidelt kalendritelt.
Soodustus kõikidele tüüpidele ilma sooduskoodita.Eripakkumine kehtib kuni 06.10.2021 02:59.
Eripakkumine kehtib kalendritele ja vaid www.picturehappy.ee koostatud toodetele. Allahindlus kehtib vaid juhul, kui Ostukorvis tellimust vormistades kasutatakse sooduskoodi.** Pakkumiste allahindlused ei summeeru
püsikliendiprogrammi allahindlustegaKohaletoimetamine ning tellimuste tasumise järel muudatuste tegemine on lisatasu eest. Pakkumise allahindlused ning hinnad ei kehti enne eripakkumise algust vormistatud tellimustele. Eripakkumise allahindluse summat ei väljastata sularahas, kinkekaardina või teiste toodete ja teenuste eest tasumiseks. Eripakkumist ei saa kasutada edasimüügi eesmärgil.
** Juhul kui sooduskoodi ei sisestatud, ei ole tellimuse tegemise järel allahindluse summat võimalik mingil moel hüvitada.TELLI KALENDER >