Lihtne tellida:

1

Laadi pildid üles

2

Vali seaded

3

Vormista tellimus ja tasu

Standardfotod

Kuigi digitaalne ajastu on teinud omad korrektuurid ning paljud pildid jäävadki arvutisse või telefoni, on piltide trükkimine endiselt parim viis, kuidas ilusaid hetki säilitada.

10 x 15 cm alates 0.10 0.12 (-20%)

report Tähelepanu! Klient vastutab ainuisikuliselt fotode tulemuse ja kvaliteedi eest, kui ta otsustab tellida ületöödeldud pilte, eriti kui need on muudetud liiga “teravaks” (over-sharpened). Lugege meie soovitusi >
 • add_circle

  alati parim hind ja nutikas kokkuhoid

 • add_circle

  ideaalne valik igapäevastele piltidele

 • add_circle

  klassikalised fotolabori pildid

 • add_circle

  üle 40 miljoni prinditud pildi

Paber

Photo paper 210 gsm. Läikivad või matid fotod.

Lisavõimalused

 • Lisage piirid
 • Muutke värviskeemi.
 • Kasutage automaatset pilditöötlust
 • Automaatne ja manuaalne piltide parajaks lõikamine.

Mõõtmed

 • Kõigi paberfotode standardmõõtmete puhul on sulgudesse märgitud täpsed mõõtmed.
 • Paberfotode tellimisel võtke arvesse, et seade suurendab vähesel määral printimise ajal pilte, et igast servast ulatuks pilt üle kuni 2 mm, mis on vajalik selleks, et vältida piltidele pärast lõikamist valgete äärte jäämist.

Soovitusi paberfotode printimiskvaliteedi kohta

 • Ületöödeldud ja ületeravustatud fotod

  Kui fotosid on arvutis, nutiseadmes või kaameras pakutavate tänapäevaste pilditöötlustehnoloogiate erinevate võimalustega liigselt töödeldud, kasutades näiteks filtreid, muutes kontrastsust, värvide erksust ja toone, heledaid ja tumedaid alasid ning eriti pildi teravust (sharpening), näitab kogemus, et printimisseadmed ei suuda üles laetud digifotot alati täpselt ja kvaliteetselt välja printida.

  Enamasti kehtib see “ületeravustatud” (over-sharpened) piltide puhul, mis näevad arvutis head välja, kuid välja printides muutuvad objektide piirjooned silmatorkavaks, moodustades inetuid artefakte ja halvendades pöördumatult pildikvaliteeti.

  Kvaliteetsete paberfotode saamiseks ei soovita me printide sääraseid, ületöödeldud ja ületeravustatud pilte. Selliste failide üleslaadimisel vastutab klient ainuisikuliselt fotode tulemuse ja kvaliteedi eest.

  Meie soovitus :

  1) Kui te pole oma pilditöötluse intensiivsuses ja kvaliteedis veendunud, soovitame enne suurema koguse tellimist teha paari pildiga väiksem proovitellimus.

  2) Kõige sagedamini jõuavad meieni töödeldud pildid pärast fotosessioone, pulmi ja muid olulisi elusündmusi ning need on jäädvustanud professionaalsed fotograafid. Nad teavad, kuidas pilte õigesti töödelda ja ilusat tulemust saavutada, kuid mõnikord tuleb eristada pilte, mis on mõeldud ekraanil vaatamiseks ja pilte, mis on mõeldud välja printimiseks. Kui teate, et soovite oma pilte välja printida, siis soovitame sellest fotograafile teada anda, et pilditöötlust saaks kohandada printimise eripäradele, kasutades vähem teravustamist.

 • Optimaalne pildi eraldusvõime

  Paberfotode optimaalne eraldusvõime on 200–300 DPI (punkti tolli kohta). Madalama eraldusvõimega fotod võivad printimisel tunduda teralised – mida madalam on eraldusvõime, seda teralisem pilt. Suureformaadilistel väljatrükkidel võib mõnikord olla madalam eraldusvõime, 150–200 DPI, kuna neid vaadatakse üldjuhul kaugemalt. Me ei soovita printida fotosid, mille eraldusvõime jääb alla 150 DPI.

 • Automaatse pilditöötluse valik

  Arvuti kasutab automaatset algoritmi, mis analüüsib iga foto kontrastsuse, erksuse ja värvi küllastuse taset ning teeb seejärel mõningased muudatused. Meie pilditöötlejas paberfotosid tellides on piltide automaatne parandamine vaikimisi sisse lülitatud.

  Meie soovitus :

  1) enne tellimuse esitamist hinnake hoolikalt piltide kvaliteeti, kontrastsust, heledust ja järeltöötluse hulka;

  2) kui soovite tellida suurel hulgal pilte, tehke esmalt mõne pildiga proovitrükk, et hinnata, kas piltide automaatne parandamine on vajalik või see tuleks siiski välja lülitada;

  3) kui te ei soovi, et pilte printimisprotsessi jooksul korrigeeritaks, võite piltide automaatse parandamise välja lülitada.

 • Mati fotopaberi valimine

  Mattpaberile prinditud fotodel on läikega paberitele prinditud fotodega võrreldes suurem kontrastsus, mis muudab pilte tumedamaks.

 • Fotode tumedusest ja heledusest

  Enne paberfotode tellimist on oluline hinnata, kas oma seadme ekraanilt nähtavate piltide säritus on piisav ja kas olete rahul nende heledustasemega. Selleks, et olla suhteliselt kindel, et ekraanil nähtav heledustase jääb sarnaseks ka paberfotodel, tuleb tähelepanu pöörata järgmisele:

  1) veenduda, et Teie seadme heledus (brightness) ei oleks maksimumilähedane või liiga hele, kuna see annab piltide tegelikust heledusest vale aimduse;

  2) pidada meeles, et pildid paistavad telefonis või arvutiekraanil alati heledamad kui paberfotod, kuna erinevalt seadmete ekraanidest ei valgustata paberfotosid tagant, mis muudab need ekraaniga võrreldes tumedamaks.

 • Mustvalgetele fotodele

  Kui plaanite tellida mustvalgeid fotosid, siis soovitame need pilditöötlejas valida ning asetada eraldi printimiskasti, valides seadetes “mustvalge”. Nii prinditakse need pildid eriliste mustvalgete piltide seadetega, tagades kvaliteetse mustvalge tulemuse.
  Palun pange tähele, et praeguse trükitehnoloogia tõttu võivad meie mustvalgetel fotodel olla kerged tsüaanilised toonid. Samuti võib mustvalgete toonide tajumine varieeruda sõltuvalt valgustingimustest, milles te pilte vaatate.

Paberfotode kinkekarbid

Meie valikus on ka kinkekarbid fotode säilitamiseks. Need näevad riiulil head välja, kaitsevad fotosid ning ei lase neil kaduma minna. Stiilses karbis olevad fotod on meeldejääv üllatus ka pühade ajal!

Osta fotodele kaunis kinkekarp >

Kinkekarbid ELEGANT
ELEGANT
Kinkekarbid MOCCO
MOCCO
Kinkekarbid MEJA
MEJA

Paberfotode tootmisaeg

Kuigi digitaalne ajastu on teinud omad korrektuurid ning paljud pildid jäävadki arvutisse või telefoni, on piltide trükkimine endiselt parim viis, kuidas ilusaid hetki säilitada.

Premium kvaliteediga paberfotod

Pakume erinevaid võimalusi fotode valmistamiseks. Trükime Sinu pildid parima kvaliteediga paberile. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale trükime fotosid kõiksugu formaatides, et ellu viia kõige erinevamaid soove. Paberfotode trükkimisel kasutame vaid Fujifilm fotolaborit ning spetsiaalset arhiveerimise jaoks loodud väga kvaliteetset fotopaberit.

Lihtne tellida

 • Laadi digifotod üles.
 • Koosta oma tellimus meie veebikeskkonnas.
 • Esita oma tellimus ja tasu selle eest.

Meie paberfotode veebi tellimiskeskkonnas on mugav tellimusi esitada Vali matt või läikiv viimistlus. Kui soovid, võid lisada valge või musta raami. Vali sobivaks lõikamine (cropping): käsitsi, mahuta või lõika.

Madalad hinnad iga päev kvaliteetsetele tavamõõtmetes paberfotodele! Taskukohased hinnad, tellimine lihtne ja mugav.