Lihtne tellida:

1

Laadi pildid üles

2

Vali seaded

3

Vormista tellimus ja tasu

Standardfotod

Kuigi digitaalne ajastu on teinud omad korrektuurid ning paljud pildid jäävadki arvutisse või telefoni, on piltide trükkimine endiselt parim viis, kuidas ilusaid hetki säilitada.

10 x 15 cm alates 0.074 0.08 (-8%)

Paber

Fujifilm Crystal Archive photo paper 210 gsm. Gloss or Matte finish.

Lisavõimalused

  • Add borders.
  • Change color scheme.
  • Use automatic image enhancing.
  • Automatic and manual cropping of photos.

Parim kvaliteet

For photos that have been processed and enhanced with special software we recommend to turn off the automatic image enhancing option, and for best results to choose Premium prints

Paberfotode kinkekarbid

Meie valikus on ka kinkekarbid fotode säilitamiseks. Need näevad riiulil head välja, kaitsevad fotosid ning ei lase neil kaduma minna. Stiilses karbis olevad fotod on meeldejääv üllatus ka pühade ajal.

Osta fotodele kaunis kinkekarp >

Kinkekarbid ELEGANT
ELEGANT
Kinkekarbid MOCCO
MOCCO
Kinkekarbid MEJA
MEJA

Paberfotode tootmisaeg

Kuigi digitaalne ajastu on teinud omad korrektuurid ning paljud pildid jäävadki arvutisse või telefoni, on piltide trükkimine endiselt parim viis, kuidas ilusaid hetki säilitada.

Premium kvaliteediga paberfotod

Pakume erinevaid võimalusi fotode valmistamiseks. Trükime Sinu pildid parima kvaliteediga paberile. Tänu kaasaegsele tehnoloogiale trükime fotosid kõiksugu formaatides, et ellu viia kõige erinevamaid soove. Paberfotode trükkimisel kasutame vaid Fujifilm fotolaborit ning spetsiaalset arhiveerimise jaoks loodud väga kvaliteetset fotopaberit.

Lihtne tellida

  • Laadi digifotod üles.
  • Koosta oma tellimus meie veebikeskkonnas.
  • Esita oma tellimus ja tasu selle eest.

Meie paberfotode veebi tellimiskeskkonnas on mugav tellimusi esitada Vali matt või läikiv viimistlus. Kui soovid, võid lisada valge või musta raami. Vali sobivaks lõikamine (cropping): käsitsi, mahuta või lõika.

Madalad hinnad iga päev kvaliteetsetele tavamõõtmetes paberfotodele! Taskukohased hinnad, tellimine lihtne ja mugav.