Infokeskus

Klienditeenindus info@picturehappy.ee

Kasutustingimused

Veebilehel registreerumisega kinnitate www.picturehappy.ee kasutustingimustega tutvumist ning nõustute PH Print veebilehe kasutajana neid täies ulatuses täitma.


1. Teenused.

www.picturehappy.ee pakub oma Kasutajatele alljärgnevaid Teenuseid: luua veebilehe kaudu kasutaja isiklik konto, salvestada sinna oma isiklikke pilte, neid vaadata ja grupeerida, tellida pilte ning koostada ainulaadseid fototooteid.

2. Registreerumine.

PH Print veebilehe kasutaja konto loomise ja registreerumisega nõustud järgima käesolevaid Kasutustingimusi ning antud nõusolek kehtib seadusliku kokkuleppena Kasutaja ja PH Print SIA (PH Print on PH Print SIA omand) vahel. PH Print jätab endale õiguse ette hoiatamata, igal ajal, oma äranägemise järgi, Kasutustingimusi muuta. PH Print ei ole kohustatud Kasutajat muudatuste kohta informeerima. Muudatused jõustuvad koheselt pärast www.picturehappy.ee veebilehel avaldamist. Registreerumise järel saab Kasutaja TASUTA 2.5 GB KETTARUUMI, et digifotosid oma www.picturehappy.ee kontol tasuta säilitada.

3. Kasutaja E-post ja Parool.

Kasutajaks saades nõustud esitama aktiivse e-posti aadressi, millele Sul on juurdepääs ja mõelda välja parool. Selleks, et registreerumise järel oma Kasutaja Konto aktiviseerida, klõpsa e-posti teel saadud lingile (see saadetakse Sinu poolt antud e-posti aadressile). Sisestades parooli võtad täieliku vastutuse antud parooli kindluse ja konfidentsiaalsuse eest.

4. Kasutaja staatuse säilitamise tingimused.

Kasutaja peab järgima ja tegutsema kooskõlas nende tingimustega. Juhul, kui Kasutaja ei täida käesolevaid Tingimusi, on PH Print õigus keelduda Kasutajale Teenuste juurde ligipääsust või kustutada Kasutaja Konto.
Selleks, et Kasutajal oleks võimalik säilitada oma tasuta PH Print konto, sealhulgas kettaruumi, salvestatud fotod ja koostatud projektid, peab Ta tegema vähemalt 1 tellimuse vabalt valitud fototoodetele mitte harvem kui kord kuue kuu jooksul.

Juhul, kui Kasutaja ei täida mingil põhjusel määratud tingimusi, on PH Print õigus keelduda juurdepääsust Kasutaja Teenustele ning kustutada Kasutaja Konto koos kogu Kasutaja Konto Sisuga.

5. Kasutaja koostatud Sisu.

Teenus võimaldab www.picturehappy.ee Kontol salvestada oma digipilte, tellida pilte, koostada fotoraamatuid ja fotokalendreid. Keelatud on töödelda ja koostada EL seadusandlusega keeletud materjali. PH Print jätab endale täieliku õiguse ja tegevusvabaduse kõrvaldada ebaseaduslik materjal oma veebilehelt.

6. Digipiltide salvestamine.

Hoia alati oma digipiltide originaale oma isiklikus arvutis, või kopeerige lisakoopia oma andmekandjale. Ära kasuta PH Print Teenust, kui ainust kohta, kus oma pilte hoida! Oled andnud oma nõusoleku selleks, et PH Print ei kanna vastutust kaotatud fotofailide või muu kahju eest Teie Kasutaja kontol.

7. Privaatsus.

Lähemalt rubriigis Privaatsus.


8. Kinkekaardid.

Kinkekaarte võib omandada nominaalväärtusega 15 EUR, 25 EUR ja 35 EUR. ja neid võib toodete vastu vahetada ainult läbi PH Print veebilehe www.picturehappy.ee. Kinkekaardi nominaalväärtust või selle osa ei maksta tagasi rahana ega vahetata teise kinkekaardi vastu, samuti ei vahetata kasutamata kinkekaarte raha vastu. Kasutamata kinkekaardi saldo on salvestatud Kasutaja Kontol www.picturehappy.ee krediidina, mida saab kasutada vaid läbi PH Print veebilehe ning raha vastu seda ümber ei vahetada.

Kui tellimuse summa ületab Sinu kinkekaardi summa, tuleb Sul vahe tasuda mõne muu võimaliku makseviisiga. Kinkekaarti ei uuendata, kui olete selle kaotanud, see on varastatud või rikutud. Kinkekaardi omaniku vastutus on säilitada ja hoida kinkekaardi ainulaadset numbrit teiste isikute eest.

9. Tellimuste täitmine ja maksetingimused.

Kõik hinnad sisaldavad KM. Tellimuste tootmisega alustatakse makse laekumise järel:

  1. tellimuse eest tasumine pangaülekandega loetakse sooritatuks makse laekumise kuupäeval PH Print pangakontole;
  2. tellimuse eest tasumine pangakaardiga loetakse sooritatuks tellimuse tegemise kuupäeval.

Pangaülekandega tasumisel märgi selgitusse kindlasti tellimuse number. Juhul, kui tellimuse eest ei tasuta, säilitame informatsiooni tellimuse kohta 30 päeva. Selle 30 päeva jooksul peab tellimus olema täielikult tasutud, PH Print on õigus saata meeldetuletus e-posti aadressile. Kui tellimuse eest ei tasuta 30 päeva jooksul, siis see tühistatakse.

10. Kohaletoimetamine.

Kõik PH Print kodulehelt tellitud tooted tuuakse kohale kolmandate osapoolte poolt. Valida saab erinevate kohaletoimetamise võimaluste vahel, need sõltuvad tellitud tootest ning sihtkoha aadressist. Juhul, kui tellimus ei ole Kasutajani jõudnud 21 päeva jooksul alates väljasaamise kuupäevast, võta kindlasti e-posti teel PH Print ühendust, lisa oma teatesse tellimuse number

11. Vaidlused.

Kõik nende kasutajatingimuste tõttu tekkinud vaidlused PH Print ja www.picturehappy.ee Kasutajate vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada läbirääkimiste teel, siis toimub vaidluse lahendamine vastavalt Läti Vabariigi seadusandlusele.


Ostjal on võimalik esitada pretensioone toote suhtes 14 päeva jooksul toote kätte saamise järel. Antud ajaperioodi lõppedes pretensioonide läbivaatamist ei toimu.

12. Täiendavate muudatuste tegemine ja täitmine

Muudatusteks loetakse kõiki taotlusi tellimuses muudatuste tegemiseks peale tellimuse lõpetamist ja esitamist.
Muudatuste tegemine ja sisseviimine toimub lisatasu eest ning see lisandub tellimuse summale, käitlustasu on 6 EUR.

Täiendavate muudatuste alla kuuluvad:
kohaletoimetamise viisi muutmine,
kohaletoimetamise aadressi muutmine,
tellimuse muutmine kiirtellimuseks,
raha tagastamise toimingud,
juba tasutud tellimuse tühistamine ja makstud summa sidumine järgmise tellimusega,
ning teised tegevused, mida soovitakse läbi viia, väljaspool tavalist tellimuse esitamise protseduuri.

13. Muudatused Kasutajatingimustes

PH Print jätab endale õiguse ette hoiatamata, igal ajal, oma äranägemise järgi, Kasutustingimusi muuta. PH Print ei ole kohustatud Kasutajat muudatuste kohta informeerima. Muudatused jõustuvad koheselt pärast PH Print veebilehel avaldamist www.picturehappy.ee.