Palun uuenda oma veebilehitsejat
Picture Happy koduleht ei toeta vananenud veebilehitsejaid
Sinu veebilehitseja on vananenud ja ei toeta uusimaid veebitehnoloogijad, mis võimaldaks Sulle pakkuda kiiret ja mugavat kodulehe kasutamiskogemust . Juhul kui jätkad vana veebilehitseja kasutamist võib antud kodulehe kasutamine olla häiritud või koduleht lakata töötamast.
Palun vali alljärgnevast nimekirjast veebitehnoloogiatele vastav veebilehitseja.

Infokeskus

Klienditeenindus 67132209 info@picturehappy.ee

Picture Happy kohta

Picture Happy on populaarseim veebipõhine isikupäraste fototoodete valmistamise ja trükkimise firma Lätis. Meiega koos on Sul võimalus muuta oma digipildid kvaliteetseteks ning isikupärasteks fototoodeteks. Toodame kõvade ja pehmete kaantega fotoraamatuid, fotokalendreid, fotolõuendeid, trükitud pilte, suureformaadilisi pilte ja palju muud.

Teenuste pakkumisega alustasime 2007 aastal ja alates sellest ajast on meie teenuste valik uute toodete, uute võimaluste ja eripakkumiste näol pidevalt laienenud. Oleme uhked, et suudame klientidele pakkuda väga hea kvaliteediga toodete trükkimise võimalust mõistlike hindadega.

"Laitmatu kvaliteet" on üks Picture Happy põhiprintsiip. Lubame oma teenuste kvaliteeti pidevalt täiustada, pakkuda aina parema kvaliteediga tooteid ning tagada klientidele fototooteid luues ja tellides parim võimalik veebi kogemus.

Picture Happy on "PH Print" SIA kaubamärk.

Soovime Sulle meeldivaid seiklusi
armsaid omatehtud asju luues