Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Trükiteenused

Kuigi tänapäeval on enamik piltidest ja isegi kunstist arvutis, soovivad inimesed endiselt erinevaid trükiteenuseid. Polügraafia ehk millegi trükkimine on hea viis, kuidas hoida mälestusi, muuta ilusad hetked igavikuliseks ning viia ellu mitmesuguseid ideid.


Pakume erinevates mõõtmetes ja tüüpides trükkimisteenuseid:

  • Kalendrid – meie valikus on eri tüüpi kalendrid. Kalendrid võib enda äranägemist järgi isikupäraseks muuta, nii et need sobivad nii kodu kaunistama kui ka kingituseks;
  • Fotoraamatud – fotoraamat on tänapäevane viis ilusate mälestuste säilitamiseks. Pakume erinevaid lahendusi igale maitsele ning soovile;
  • Fotod – pakume kiiret ja kvaliteetset eri formaadis fotode valmistamist;
  • Tekstiil ja tassid – Trükime riidele, näiteks T-särgile ja tassidele. Üllata kedagi loova kingitusega või rõõmusta iseennast uue kelmika särgiga;
  • Lõuend – lõuend on stiilne sisekujunduselement, mis loob igasse ruumi erilise õhustiku.

Mõistes, et ajal on suur väärtus, teeme kõik, et klientidele pakkuda kvaliteetset ning kiiret trükki. Meie käsutuses on tänapäevane tehnoloogia, kvaliteetsed materjalid ning professionaalne meeskond – kõik vajaminev selleks, et saavutada lühikese aja jooksul võimalikult hea tulemus.

Iga tellimuse puhul võtame arvesse klientide erisoove ning otsime nende elluviimiseks sobivaimad vahendid. Pakume teenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele ning suurte tellimuste puhul on meil head allahindlused!

Professionaalne teenus igaühele

Meile on oluline, et iga klient oleks rahul, mistõttu kõik meie pakutav on väga hea kvaliteediga. Peame seda oluliseks sõltumata tellimuse mahust. Erilist tähelepanu pöörame sellele, et töö teostamisel kasutatav tehnoloogia ning materjalid vastaksid kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele. Kvaliteedistandardite hoidmiseks me:

  • Hoiame tehnikal pidevalt silma peal ning vajadusel uuendame seda;
  • Korraldame töötajatele koolitusi;
  • Kontrollime kõiki tööprotsesse ning vajadusel muudame neid paremaks;
  • Käime kaasas tehnoloogia arengutega, uute tootmislahendustega ning valdkonna muudatustega, et suudaksime klientidele pakkuda kõige paremaid teenuseid.

Kasutame trükkimisel kõrge kvaliteediga paberit ning sealjuures võib iga tellimuse puhul valida endale sobivaima trükitaseme – hea või parima.

Kiire tellimuse vormistamine ning kättetoimetamine

Hakkame tellimusega tegelema kohe, kui arve on tasutud. Sõltuvalt tellimusest, on tavapärane valmimisaeg 3 kuni 7 tööpäeva. Vajadusel pakume lisatasu eest ka kiiret, 2-3 tööpäevaga valmivat trükki.

Klientide mugavuse tagamiseks pakume erinevaid kättetoimetamisviise. Tallinnas võib meie tellimuse kätte saada kontoris, DPD pakipoes või Omniva pakiautomaadis. Teistesse linnadesse saadame pakid DPD või Omniva abiga. Tellides valige endale meelepäraseim variant.