Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Kleebiste trükkimine

Kleepsud on mugav ja tänapäevane moodus toodete märgistamiseks või autode, seinade ning teiste pindade kaunistamiseks. Valmistame hea kvaliteediga kleebiseid iga maitse ning vajaduse jaoks. Kleebiseid saab toota igas mõõdus ja koguses. Tellimuse vormistamine on lihtne ning täidame tellimuse kiiresti.

Kasutame kleebiste valmistamisel kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale, mistõttu sobivad need nii siseruumidesse kui õue.

Kleepsud pakenditele

Toote või kaubamärgi tuntusel on oluline osa selle pakendil. See peab olema unikaalne ning köitma tähelepanu. Sobiv tulemus on võimalik saada ka kleebise abil. Kleebise valmistamine on samas lihtne ning kiire – kõik, mis tarvis, on vaid idee. Muu eest kanname hoolt meie!

Autokleebised

Autokleebised on lihtne ja efektiivne viis, kuidas oma autot kaunistada – tihti kasutatakse neid reklaami eesmärgil. Peamised omadused:

  • Omavahel kergesti sobituvad;
  • Mugavalt ja kiirelt paigaldatavad;
  • Vastupidavad ning märgatavad.

Tänu kaasaegsele tehnoloogiale, võib kleebistele trükkida kvaliteetsetes värvides kujutisi, aga ka tähti ja sümboleid.

Autokleebiste valmistamiseks kasutame materjale, mida päike, vihm, lumi või auto pesemine ei kahjusta.

Seinakleebised

Seinakleebised on kiire ja mugav viis, kuidas luua toas eriline õhustik. Pakume:

  • Valmis seinakleebiste kujundusi;
  • Võimalust luua enda kujundus;
  • Võimalust mõõtmeid vastavalt vajadusele kohandada;
  • Vastupidavaid ja maitsekaid materjale, mis sobivad igasse ruumi.

Tänapäeval kasutatakse dekoratiivseid seinakleebiseid kõikvõimalikes tubades – alates elutoast köögini. Suurepäraselt sobivad kleebised laste tubadesse. Lastele pakume kleebiseid kõikvõimalikes formaatides ja kujundustes – tuntud raamatu või multikakangelased, lilled, tähestik või loomapildid on ainult mõned ideed, mida on võimalik ellu viia! Muuseas, kleebiste trükkimine on viis, kuidas ühendada meeldiv kasulikuga – näiteks, kui lapse toa seina kaunistab tähestik või korrutustabel, saab laps selle kindlasti palju lihtsamalt selgeks.

Seinakleebiseid saab lihtsalt paigaldada, aga ka lihtsalt maha võtta. See on oluline juhul, kui soovid muuta toa välimust, kuid ei taha tapeeti või seinavärvi rikkuda.

Kleebiste valmistamisel lase fantaasial lennata – neid võib kleepida ka teistele pindadele nagu klaasid, laed, uksed või mööbel.

Kleebised vastavalt soovidele

Kleebiseid trükkides arvestame kliendi soovide ja tingimustega. Vajadusel pakume konsultatsiooni parima lahenduse leidmiseks.

On sul idee, kuidas kaunistada seina, autot või täiustada oma toote pakendit? Võta meiega ühendust ning viime idee kiiresti ellu!