Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Riietele tikkimine

Tikkimine pole oma aktuaalsust tänapäevalgi kaotanud – see on maitsekas ning praktiline lahendus riiete või muude riidesemete huvitavamaks muutmiseks ning tähelepanu köitmiseks.

Masintikand pakub huvitavaid lahendusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, kuna ellu saab viia kõige erinevamaid ideid.

Ettevõtted tellivad meilt tihti logosid, embleeme ning muid tikandeid, mis aitavad ettevõtte kuvandit täiustada ning selle tuntust tõsta. Eraisikud kasutavad tikandit huvitavate ideede elluviimiseks ning konkreetse sõnumi edastamiseks.

Kvaliteetne tikand igaühele

Nüüd on meie valikus ka kvaliteetsed masintikandid! Kasutame oma töös innovatiivset tehnoloogiat, mis tagab suurepärase tulemuse. Tikkida võib erinevat tüüpi kangale, kuid tõsi on see, et tikandi kvaliteet sõltub paljuski kanga tüübist, mistõttu tuleb igaks olukorraks valida sobivaim lahendus.

Riietele tikkimine – omapärane kingitus

Otsides loovat kingitust, on hea mõte midagi erilist riidele tikkida. See on suurepärane moodus särgi või muu riideseme välimust parandada ning see unikaalseks muuta. Hea kingitus on ka tikitud rätikud, pleedid, salvrätid, padjapüürid ning muud sarnased esemed. Riietele tikkimine on kasulik ka näiteks spordisündmuste puhul, mil sarnased särgid liidavad meeskonda.

Erinevad võimalused igale maitsele

Tikime vastavalt tellijate soovidele ning nende saadetud kujundustele. Pakume konsultatsioone parima lahenduse leidmiseks.

Meie abiga on võimalik ellu viia kõige erinevamaid ideid – pärlite ja lindikestega või ristpistes tikkimine on vaid väike osa kõigest, mida pakumine. Võimalik on tikkida ka paberile.

Meile on iga kliendi rahulolu oluline, mistõttu:

  • Meie loodud tikandid on vastupidavad ning näevad pikalt head välja;
  • Tikandid on erineva raskusastmega, ent alati hea kvaliteediga;
  • Kasutame väga laia valikut kvaliteetseid tikkimisniite.

Arvesse tuleb võtta, et tikandi püsivus sõltub lisaks kangale, niidile ja tehnikale ka riideeseme pesemistemperatuurist, mistõttu tuleks seda pesta vastavalt soovitustele.

Tellimuse täitmine ning hind

Tellimuse elluviimine algab maketist ning tulemuse osas kokkuleppele jõudmisest. Seejärel valitakse tehnika, niit ja materjalid. Väärtustades kliendi aega, viime töö ellu kokkulepitud tähtajaks.

Masintikkimise hind sõltub erinevatest aspektidest, näiteks tehnikast, kangast, tellimuse mahust ja raskusastmest. Täpse hinna saate teada, kui võtate meiega ühendust, et saaksime kõigile küsimustele vastata ning üksikasjades kokku leppida.

Sõltumata teie ideest, olgu see juba olemasolev logo või alles peas olev plaan, aitame leida parima lahenduse!