Необходимо обновить веб-браузер
Picture Happy больше не поддерживает старые веб-браузеры
К сожалению, браузер, которым Вы пользуетесь, устарел и не поддерживает последние веб-технологии, которые позволили бы нам предоставлять Вам оптимизированный и хороший опыт. Некоторые разделы нашей веб-страницы могут дать неожиданные результаты, а некоторые могут и не работать, если Вы продолжите использовать Ваш текущий браузер.
Ниже перечислены некоторые браузеры, которые поддерживают все последние технологии.

Полиграфические услуги
для бизнес-клиентов

Отправить запрос цены на:
Специальные цены для объёмных заказов
Полная адаптация онлайн-продуктов
Воспользуйтесь новейшими технологиями печати

Templite valmistamine

Ettevõtte või kontori töö juures on templil oluline roll – lisaks asjaajamisele on see ettevõttele omamoodi visiitkaart. Sel põhjusel pööratakse templi valimisele erilist tähelepanu. Meie valikus on väga erinevad templid – igal oma funktsioon. Näiteks täisnurkseid templeid kasutatakse rekvisiitide lisamisel, ümaraid dokumentidel ja tõenditel. Üha populaarsemaks muutuvad ka logo, nime, vapi või lihtsalt dekoratiivsed emplid, mida kasutatakse isiklikuks tarbeks.

Võrreldes vanemate templijäljenditega, on tänapäevased templid tihti lausa kunstiteosed – tänu tehnoloogia arengule, on võimalik ellu viia kõiksuguseid ideid. Kvaliteetse templi valmistamine on keeruline, mistõttu tasub see usaldada spetsialistidele – hea tempel ei pea olema mitte ainult funktsionaalne ja märgatav, kuid ka kaitstud. Seda selleks, et garanteerida templiga kinnitatud informatsiooni konfidentsiaalsus.

Kiirelt valmivad templid

Vahel on uut templit vaja võimalikult kiiresti – näiteks kui vana on katki ning ei tule oma tööga enam toime. Kui soovid aega säästa, tasub arvestada, et kvaliteetse templi saab ka internetist. Pakume templeid igaks puhuks:

  • Erinevad templitüübid – lai valik kujusid, mõttmeid ning värve;
  • Tinditemplid kliendikaartidele või sooduspakkumistele;
  • Erinevad templipliiatsid – selline lahendus on tänapäeval eriti nõutud. Kirjutusvahendisse mahtuv tempel on piisavalt suur, et mahutada nime, perekonnanime, telefoninumbri, ettevõtte nime ning muu tarviliku. Templit on võimalik uuesti tindiga täita.

Pakume ka eri värvi tinti – näiteks musta, punast, violetset, rohelist ja sinist. Kiika valikusse ning vali sobivaim variant!

Milleks usaldada templi valmistamine meile?

Pakume templite loomiseks mugavat lahendust – originaalseid kujundusi ning kvaliteetset tulemust. Kasutame templite tootmiseks tänapäevast tehnoloogiat, mis võimaldab kasutada kõige peenemaid detaile tekstis, graafilistel elementidel või piltidel. Oleme uhked selle üles, et saame klientidele pakkuda kiiret teenust ning selle juurde jäivat nõustamist sobiva variandi leidmiseks. Tellimuse vormistamine ja kätte saamine on samuti mugav.

Mida läheb templi loomiseks tarvis?

Templi interneti kaudu valmistamiseks on tarvis tekstinäidet, visandit või olemasolevat jäljendit ning detailset kirjeldust templi kujunduse kohta. Kui tarvis, loome ise maketi ning soovitame parimaid lahendusi.

Kvaliteetse templi õigeaegseks kättesaamiseks veenduge tellimust vormistades, et olete esitanud kõik andmed õigesti. Märkige ära ka templi mudel, kest, värv ning kirjeldage kavandit ning kõiki üksikasju, mis tuleb templi valmistamisel arvesse võtta.

Tempel on osake ettevõtte identiteedist, seetõttu pöörame selle kujundusele ning valmistamisele erilist tähelepanu. Kvaliteetsel templil või logoga templiliiatsil pole vaid praktiline funktsioon – seda ka märgatakse. Usaldage templi valmistamine meile ning saate parima tulemuse!