Lihtne tellida:

1

Laadi pildid üles

2

Koosta oma raamat

3

Vormista tellimus ja tasu

Fotoraamatud
Mika

Keskmise suurusega vertikaalne fotoraamat, mis võimaldab efektiivselt säilitada hulgaliselt fotosid ja emotsioone, jäädes samal ajal kompaktseks ning nõudes vähe hoiuruumi. See on kergesti kaasaskantav, nii et võite selle võtta kaasa kuhu iganes lähete. Kujundatud kaasaegses minimalistlikus stiilis, et iga mälestus eristuks suurepäraselt.

Selle vertikaalne formaat ja pehmed läikivad kaaned meenutavad elegantsi ajakirja ning on mugavalt käes hoitavad. Raamat paistab silma uute ja modernsete lehekülgede paigutusega.

Alates 8.94 14.90 (-40%) ZESTY

Mõõtmed

Kaaned: 200 x 250 mm
Siseleheküljed: 200 x 250 mm

Paberid

Standard Gloss 150g, läikiv, naturaalse valge tooniga kriitpaber. Arctic Semimatte 150g, poolmatt, naturaalse valge tooniga paber. premium välimus ja tunnetus.

Leheküljed

Minimaalne lehekülgede arv: 24
Maksimaalne lehekülgede arv: 160

Köide

Professionaalne pehmekaaneline köitmine. Leheküljed kinnitatakse spetsiaalse raamatuköiteliimiga, mis tagab kvaliteetse ja väga vastupidava raamatu.

Kaaned

Kata läikiva laminaatviimistlusega. PHOTO Paperback Mika

Fotoraamatu hinnad ja võimalused

Siin on loetletud kõik Mika fotoraamatute jaoks saadaolevad võimalused koos hindadega. Fotoraamatute hinnad koos allahindlustega on näidatud vaid teavitaval eesmärgil.

photo
Baashind
Kaaned, 24 lehekülge, A trükikvaliteet, Standard Gloss.
Alates 8.94 14.90 (-40%)
Paberid Lisatasu / raamatu kohta Lisatasu / lehekülje kohta Standard Gloss - Alates 0.23 0.39 (-40%) Arctic Semimatte Alates 0.99 1.65 (-40%) Alates 0.29 0.49 (-40%)
Trükikvaliteedid Lisatasu / raamatu kohta Lisatasu / lehekülje kohta A trükikvaliteet - - A+ trükikvaliteet Alates 4.14 6.90 (-40%) Alates 0.21 0.35 (-40%)

Fotoraamatute kinkekarbid

Fotoraamatu kinkimine karbis teeb kingituse elegantseks ning seda hindavad kõik, kellele kink tehakse. Fotoraamatut tellides vali internetis ka sobiv kinkekarp ning pakkimise pärast ei peagi ise muretsema – kõik on juba tehtud!

Osta fotoraamatu jaoks kaunis kinkekarp >

Kinkekarbid ELEGANT
ELEGANT
Kinkekarbid MOCCO
MOCCO
Kinkekarbid MOCCO
MOCCO