It is time to upgrade the web browser
Picture Happy no longer supports old web browsers
Unfortunately the browser you are using has become obsolete and does not support latest web technologies that would allow us to provide you with a streamlined and smooth experience. Some sections of our web page might present unexpected results and some might even not work if you proceed using your current browser.
Below are listed some of possible browsers that support all the latest technologies.

Printing services
for business customers

Send price inquiries to:
Special pricing for bulk orders
Full customization of online products
Take advantage of latest printing technologies

Menüüd ja joogikaardid

Menüü ning joogikaart on iga toidukoha lahutamatud osad. Esmalt annavad need teavet pakutava valiku kohta, kuid on omal moel ka ettevõtte visiitkaart. Seetõttu peavad menüüd olema selgelt mõistetavad ning hästi vormistatud.

Erilist tähelepanu tasub menüü koostamisel pöörata selle kujundusele, sest hea menüü tekitab isu ning loob ettevõtte kuvandist positiivse mulje. Muidugi peab menüü andma ka väga hea ülevaate asutuses pakutava kohta.

Oma menüü loome vastavalt kliendi soovidele. Pakume konsultatsioone, et üheskoos meie leida parim lahendus.

Tänapäevased ning mitmekülgsed lahendused

Tänu kaasaegsele tehnoloogiale, saame ellu viia kõige erinevamaid ideid – klassikalistest kõige ebatavalisemateni. Menüüle või joogikaardile kordumatu välimuse andmiseks võib paberit erineval moel töödelda. Näiteks lamineerida, katta UV-lakiga, kasutada kuumtrükki või anda neile vorm stantsides.

Erinevaid tehnikaid kasutades võib jõuda originaalse ning tähelepanu köitva tulemuseni. Menüüle saab valida erinevaid mõõtmeid ning kujusid. Kui sisu on valmis, saab valida ka sobivad kaaned – ka need võib ettevõtte kuvandi ning menüü eripäradega siduda.

Menüüde trükkimine PictureHappy's – kõiksugu lahendused

Nüüd on ka PictureHappy asunud kvaliteetseid menüüsid tootma. Oma töös kasutame kõige erinevaid trükitehnikaid ning võtame arvesse iga kliendi soove.

Populaarseim lahendus on digitrükk, mis tagab kõrge kvaliteedi ja kirkad värvitoonid. Digitrükiga võib menüü luua ka ainult ühes eksemplaris.

Meie käsutuses on parimad trükiseadmed, et tulemus oleks iga koguse ja lahenduse juures sama hea. Menüü ja joogikaardi võib trükkida erinevatele paberitele – nii kriitpaberile, papile kui ka disainpaberile.

Menüü peab veenma

Ükskõik, millist menüüd te vajate, soovitame parimaid lahendusi ning aitame ellu viia kõige erinevamad ideed. Meilt saate kvaliteetse ning kiiresti valmiva tulemuse – räägi meile oma ideest ning peagi on see ellu viidud.

Menüü ja joogikaart ei ole vaid info edastamiseks – need jutustavad palju ka ettevõttest tervikuna. Mõtestatud menüüd nähes tunnevad külastajad end eriliste ning oodatutena, mis tähendab, et nad soovivad teie juurde üha uuesti tulla.

Kasuta võimalust oma söögikoha muljet viimistleda, üllatades külalisi originaalse menüüga. Kui soovite luua menüü või joogikaardi, usaldage see ekspertidele, kes teavad, kuidas soovitud tulemuseni jõuda. Võta meiega ühendust, et rohkem teada saada!